KPZ bedýnky

Komunitou podporované zemědělství KPZ.

Máme tu jaro a nastává čas na předplacení našich bedýnek.

Přímé dodávky zeleniny v rámci komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) plánujeme i pro nadcházející sezónu. Pokud jste nás minulém roce podpořili předplacením odběrů, budeme velmi potěšeni, když se podílníky stanete také letos. Pokud jste se zapojit vloni nestihli, neváhejte nás kontaktovat. Nyní je ten nejlepší čas, abychom s vámi zvládli uzavřít smlouvy ještě dříve, než nás pohltí práce na poli.

„Bedýnky KPZ“

 

Předplaťte si zeleninu

Na principu komunitou podporovaného zemědělství Vám nabízíme předplacení úrody na půl roku nebo na celý rok.

Ceník 2023

Předplaťte si bedýnku a budete ji mít jen za 330,-Kč bez DPH a to při předplacení 5 kg bedýnky.

Předplaťte si bedýnku a budete ji mít jen za 495,-Kč bez DPH a to při předplacení 7,5 kg bedýnky.

Vy si předplatíte bedýnky a tím nám pomůžete profinancovat pěstování a my Vám za to budeme dodávat bedýnku 15 nebo 30 týdnů za zvýhodněnou cenu. Vzhledem ke snižené ceně nejsme schopni distribuovat tyto předplacené bedýnky na jakoukoliv adresu, ale určitě ano Hradec Králové, Svitavy. Praha po individuální domluvě.

Ostatní místa, kde by bylo alespoň 5 zájemců budeme řešit individuálně.

V případě Vašeho zájmu nám napište na adresu kurka@wo.cz

Nabízíme Vám 4 možnosti předplatného - a to STANDARTNÍ malé a velké, RODINNÉ malé a velké

  • Standartní malé předplatné 4.950,- Kč za to budete dostávat 15 týdnů biobedýnku s naší zeleninou cca 5 kg ( jednou za 14 dní)
  • Srtandartní velké předplatné 9.900,- Kč za to budete dostávat 30 týdnů biobedýnku s naší zeleninou cca 5 kg ( každý týden )
  • Rodinné malé předplatné 7.425,- Kč za to budete dostávat 15 týdnů biobedýnku s naší zeleninou cca 7,5 kg ( jednou za 14 dní )
  • Rodinné velké předplatné 14.850,- Kč za to budete dostávat 30 týdnů biobedýnku s naší zeleninou cca 7,5 kg ( každý týden )
  • V případě zájmu nás kontaktujte a uzavřeme dohodu o takovém způsobu a frekvenci odběru biobedýnek, který Vám bude nejvíce vyhovovat.




 

 

V případě zájmu nás kotaktujte   kurka@wo.cz,     734 110 270