Bio černý česnek (fermentovaný) 2 ks

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Černý česnek je nejen pochutina

Viděli jste, jak s ním vaří nejeden známý kuchař? Nebo jste někde četli článek, že je to zázračná superpotravina? Obojí je možné a existuje pro to dobrý důvod.  Ať už vás zajímají nové chutě v kuchyni nebo se staráte o své zdraví - v ideálním případě o obojí - tak jste našli skrytý poklad, my mu říkáme černý poklad.

Vaše představa o česneku se rázem obrací vzhůru nohama. Tento je úplně černý, přitom není spálený ani obarvený. Je měkký a mazlavý, proto není vysušený — šťávy má pořád dostatek. Není ostrý, ani štiplavý, má spíše nasládlou umami chuť. Necháme na vás, ať si ho k něčemu přirovnáte, pokud je to vůbec potřeba.

V černém česneku se během procesu zrání přemění cukry, aminokyseliny, mikronutrienty a další fytochemické látky. Proto obsahuje celou řadu antioxidantů, polyfenolů, flavonoidů, siřičitanů, síranů a spektrum vitamínů. Dohromady obsahuje kombinaci látek, které na základě mnoha vědeckých studií pozitivně působí na lidský organismus, proto v mnoha ohledech předčí klasický česnek.

198 Kč    
Kód produktu 1479
Značka italská ekofarma
Kategorie biozelenina
 

Zažijte česnek jako nikdy předtím – černý, mazlavý, bez typického zápachu a s nasládlou umami chutí. Černý česnek je 100% přírodní, chuťově jedinečný a bohatý na zdraví prospěšné látky. A proč je celý černý? Při složitém procesu zrání došlo k přeměně látek, chutí, vůně a barvy. Výsledkem je potravina, která vás jistě překvapí. Díky své chuti a jedinečnosti je často považována za gourmet pochoutku. Dopřejte si ho nyní i Vy v té nejvyšší kvalitě a obohaťte svoje domácí pokrmy. Použití produktu Do každodenních pokrmů jako jsou salátky, polévky, omáčky, těstoviny, burgery a masová jídla. Palice prvně oloupete a následně zpracujete stroužky dle potřeby. Ideální také do bufetového pohoštění či jako tapas – k vínu, na chlebíčky, jednohubky, hummus, pesta a dipy. Do náplní vašich sendvičů, toastů a tortill. V receptech se neztratí ani mezi dezerty ve spojení s kakaem. Výhody produktu - Celý česnek ve svém přirozeném obalu, který zadržuje více vlhkosti a dodává šťavnatou chuť - Skvěle vypadá rozkrojený a zlepšuje tak prezentaci pokrmu - Nedráždí žaludek a nezpůsobuje „česnekový dech“ jako klasický česnek - Umožňuje jednoduše konzumovat česnek pro jeho zdravotní účinky bez další úpravy - Je trvanlivý až 1 rok od data balení i po otevření a neobsahuje nic nepřirozeného Informace k produktu Nebylo použito žádných konzervantů do suroviny ani do obalu. Produkt je vhodný i pro vegany. Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

Proč nese titul SUPERPOTRAVINA

  • Obsahuje látky, které mají několik pozitivních účinků na lidské tělo [R]
  • Silné antioxidanty (cysteiny SAC, SACM; sulfáty DAS, DADS, DATS; 5-HMF; sírany)
  • Mezi nimi se vyjímá S-Allyl Cystein (SAC). 4-5x vyšší koncentrace v černém česneku [R]
  • Vysoký obsah polyfenolů a flavonoidů [R]
  • Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a další vitamíny [R]

Trvanlivost výrobku je až 1 rok, vždy uvedeno na obale.
Nebylo použito žádných konzervantů do suroviny ani do obalu.

Produkt je vhodný i pro vegany.